Beata Pawłusiewicz. Pracuję z pasją i rozwijam lokalny biznes dla globalnych klientów.

Jestem Managerem Zarządzającym Mieszkaniami na Wynajem Krótkoterminowy.

Od tego roku rozpoczęłam również działalność szkoleniową.

Uczę osoby marzące o biznesie takim jak mój, jak rozpocząć i z sukcesem prowadzić firmę w branży zarządzania najmem krótkoterminowym.

Jako człowiek orkiestra od stycznia 2018 współpracuje z Agencją Nieruchomości Remax i pomagam moim klientom kupić wymarzoną nieruchomość pod inwestycję idealną pod najem na doby.

Moimi klientami są turyści i biznesmeni z całego Świata oraz inwestorzy, którzy posiadają mieszkanie w Krakowie i chcą z jego wynajmu czerpać nadzwyczajne zyski.

Jestem absolwentką Bankowości i Finansów z wieloletnim managerskim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach takich jak: PriceWaterhouseCoopers, IBM, Philip Morris International, Capgemini, Aon.

Zdobyłam międzynarodowy dyplom ACCA jako jedna z pierwszych w Polsce. Później rozszerzyłam swoją wiedzę o zarządzanie projektami poparte dyplomem PRINCE2. Mówię biegle po angielsku, swobodnie posługuję się językiem niemieckim. Rozwój osobisty to moja pasja.  Mam ambicję nauczyć się jeszcze wielu nowych rzeczy, między innymi marketingu internetowego.

Obecnie z sukcesem rozwijam własną działalność gospodarczą w branży zarządzania najmem. Zaczynałam od jednego własnego apartamentu w portfelu. W czwartym roku działalności liczba powierzonych mi w zarządzanie mieszkań wzrosła do 40, a plan rozwojowy zakłada obsługę 50 mieszkań w sezonie letnim 2018.

Z pasją maksymalizuję zyski z najmu zarówno dla siebie, jak i dla moich klientów.

Prywatnie jestem szczęśliwą kobietą, zafascynowana podróżowaniem. Od zawsze kocham góry, a szczególnie Alpy. Jestem aktywną podróżniczką, która kolekcjonuje wrażenia zamiast rzeczy. Alpy przejechałem wzdłuż i wszerz na rowerze. Ukończyłam ponad 50 maratonów MTB w tym kilka z nich na podium w swojej kategorii wiekowej.

W USA widziałam więcej lokalnych atrakcji niż Konsul Amerykański, którego miałam przyjemność niedawno poznać w Krakowie na balu charytatywnym.

W lutym 2017 wróciłam z trzeciej wyprawy na Jamajkę, na liście „to do” mam wyprawy na Fiordy Norweskie, do Wietnamu i na Maltę.

Na emeryturze otworzę przytulny butikowy pensjonat w Tyrolu i już dziś Was do niego zapraszam. Nie musicie czekać jeszcze aż 20 lat, mam zamiar to zrobić w ciągu najbliższych 5 lat.

Jako podróżnik wiem, czego potrzebują moi klienci. W moich apartamentach w Krakowie można poczuć się jak w domu.

Dewiza miejsc, którymi zarządzam, brzmi: mieszkaj po królewsku w mieście Królów.

Sprawdź, jak można u mnie pomieszkać! 

0

Start typing and press Enter to search

Administracja: Maurycy Gast